Członkowie rodziny po kolei schodzili do piwnicy, ale nikt nie wracał. Gdy na końcu poszła 8-letnia dziewczyna, z przerażeniem odkryła, że wszyscy nie żyją!

Czasem brak wiedzy lub ostrożności może być zabójczy.

Większość domów jednorodzinnych wyposażona jest w piwnice. Posiadanie takiego pomieszczenia jest bardzo wygodne, ponieważ można w nim przechowywać wiele rzeczy, których nie używa się na co dzień. Dodatkowo, ze względu na panujący tam chłód, to świetny schowek na przetwory czy wino.

Dom z piwnicą posiadała również rosyjska rodzina Chelysheva. Pomieszczenia pod powierzchnią domu przede wszystkim służyły familii jako rupieciarnia, ale też trzymano tam zimą ziemniaki. Dla 8-letniej Marii było to mało przyjemne miejsce, więc starała się go unikać.

Pewnego dnia do piwnicy po ziemniaki zszedł ojciec. Nie było po podejrzanie długo, więc zaniepokojona matka poszła sprawdzić, co dzieję się z mężem. Niestety i ona przepadła bez śladu, a do piwnicy domu zaczęły schodzić kolejne osoby.

Co takiego stało się w rosyjskim domu? Dlaczego niemal cała rodzina zmarła? Odpowiedź znajdziecie na kolejnych stronach. 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : yixes.com

Reply