Służba prasuje mu sznurówki i wyciska pastę do zębów! Oto najdziwniejsze zachcianki rodziny królewskiej

Brytyjska rodzina królewska od lat budzi wielkie zainteresowanie mediów na całym świecie.

Komentuje się ich każdą zagraniczną podróż czy wystąpienie. Dziennikarze zwracają uwagę na ich gestykulację, wygląd, ubiór czy mowę ciała. Najważniejsze wydarzenia z ich życia takie jak śluby czy narodziny królewskich dzieci są szeroko omawiane i trafiają na okładki popularnych gazet. Skąd to zainteresowanie royalsami? Tego do końca nie wiadomo.

Pewne jest, że jeszcze długo będzie o nich głośno. Żyją na koszt podatników i chętnie korzystają z przysługujących im pieniędzy. Mówi się, że najmłodsi Windsorowie wydają najwięcej pieniędzy. Media pod lupą mają Kate, Meghan, Williama i Harry’ego, tymczasem to książę Karol jest najbardziej rozpieszczony, wymagający i rozrzutny. Mówi się, że swoim zachowaniem wynagradza sobie zepsute dzieciństwo. Podobno nie zaznał wystarczającej miłości od matki i ojca. Dziś prezentujemy dziwne zachcianki brytyjskiej rodziny królewskiej.

1. Wyprasowane sznurówki dla księcia Karola

Sznurowadła w butach księcia Karola muszą być zawsze idealnie wyprasowane. Ma od tego specjalnych ludzi, którzy codziennie wykonują za niego tę czynność. Podobnie jest z jego piżamą. Również prasuje się ją każdego dnia, aby była idealnie gładka.

2. Buty królowej muszą być wcześniej noszone

Chodzi o to, aby Elżbieta II nie narobiła sobie otarć i docisków. Jak wiadomo, nawet najdroższe buty potrafią uszkodzić stopy. Królowa zatrudnia specjalne osoby, które noszą i rozciągają jej buty.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply