W sali zabytkowego kina kobieta robi sobie zdjęcie z dziećmi, ale na fotografii pojawia się ktoś jeszcze…

Robienie zdjęć to jedna z popularniejszych rozrywek we współczesnym świecie. Dzięki możliwościom jakie dają współczesne telefony, fotki można pstrykać zawsze i wszędzie, uwieczniając różne miłe chwile. Tak też robi pewna angielska matka. 

Emma Johnson ma 35 lat, mieszka w Liverpoolu i jest szczęśliwą matką trójki pociech. Niedawno wybrała się z nimi do kina na animację „Gdzie jest Dory?”. Była to dla nich niezwykła wyprawa do kina, ponieważ po raz pierwszy uczestniczył w niej najmłodszy synek imieniem Harper. Emma chciała mieć pamiątkę z tego dnia, więc poczekała aż po seansie wszyscy wyjdą i zrobiła sobie z dziećmi zdjęcie w kinowej sali. Niestety fotografia nie wyszła tak, jak się tego spodziewała.


ghost-family-p


Kilka rzędów za kobietą pojawiła się na zdjęciu dziwna postać: półprzezroczysta osoba przypominająca dziecko w bluzie z kapturem, które w lewej ręce trzyma niewielkiego pluszowego misia. Sylwetka zjawy lekko przebija się przez oparcie fotela, więc Emma jest przekonania, że nie był człowiek zwłaszcza, że jest pewna, iż sala kinowa była kompletnie pusta.

Tajemnicza postać siedzi zaledwie kilka rzędów za Emmą i jej dziećmi

ghost-family-1


Kobieta umieściła zdjęcie w mediach społecznościowych, prosząc o rozwikłanie zagadki nieproszonego gościa. Cześć internautów zarzuciła jej, że to przeróbka komputerowa, ale Emma stanowczo odpiera te zarzuty twierdząc, że nie miałaby żadnego celu w nabieraniu ludzi i nawet nie potrafiłaby obsłużyć programu komputerowego, za pomocą którego można tak modyfikować zdjęcia.

Na zdjęciu wyraźnie widać, że postać jest półprzeźroczysta

ghost-family-3


Wśród komentarzy pod opublikowanym zdjęciem pojawiły się też głosy, że to może być duch dziewczynki, która niegdyś utonęła przy pobliskim nabrzeżu. Tezy tej nie można sprawdzić, ale do tej pory sceptyczna wobec zjawisk paranormalnych Emma jest przekonania, że jej zdjęcie na pewno nie przestawia żywego człowieka. Kierownictwo kino odmówiło komentarza na ten temat.

A Wy jak sądzicie: duch czy nie duch?

ghost-family-2

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : thedishh.com

Reply