Dzięki takim zachowaniom zrobisz dobre pierwsze wrażenie i pokażesz innym, że jesteś wartościowym człowiekiem!

Jednym z największych błędów, jakie popełniają ludzie jest myślenie, że żeby zrobić dobre wrażenie trzeba pokazać, jak wielkie rzeczy robisz. W rzeczywistości to małe rzeczy, które robisz na co dzień, mają największe znaczenie. Reakcja na małe rzeczy pokazuje, jak potrafimy  zareagować na te duże.

Świat odbiera nas przez nasze zachowania, reakcje i komentarze, a także wygląd. Porady, jakie mamy dla was mogą się wydawać banalne, ale to one decydują jakie wrażenie zrobimy na innych. Pamiętaj, ludzie doceniają i pamiętają małe rzeczy.


1. Ubierz się odpowiednio

Cokolwiek by nie mówić o poprawności i nieocenianiu po wyglądzie to wielu ludzi ocenia po wizerunku. Jeśli zależy ci na pracy, na rozmowę ubierz się elegancko i nie wyzywająco. Zanim otworzysz usta, zanim coś powiesz to twój wygląd będzie oceniany i może ukierunkować to, jak ktoś będzie cię widział.

1


2. Bądź na czas

Nic tak nie psuje wrażenia, jak spóźnienie. Pokazuje to, że nie zależy ci na spotkaniu. Lepiej chwilę poczekać niż biec na ostatnią chwilę.

2


3. Nie łam danych obietnic

Jeśli coś komuś obiecasz, nawet jeśli wyda ci się to błahe, to dotrzymaj słowa. Nie obiecuj, jeśli wiesz, że nie dotrzymasz słowa i nawet nie masz takiego zamiaru. To bardzo rani innych i zostaje zapamiętane na długo.

3

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply