Zabroniono im chodzić do szkoły w krótkich spodenkach. Gdy zobaczysz, co mają na sobie, zrozumiesz, w jaki sposób ominęli zakaz!

Uczniowie z brytyjskiej szkoły Longhill High School w Brighton zostali odesłani do domów z powodu nieodpowiedniego ubioru. Dyrekcji nie spodobały się krótkie spodenki, w których przyszli uczniowie. Nakazali im więc opuścić budynek a następnego dnia ubrać się bardziej stosownie.

Dzieciaki w Wielkiej Brytanii muszą chodzić do szkoły również w lipcu. Temperatura w tym miesiącu była wyjątkowo wysoka i uczniowie musieli zmagać się w ponad trzydziestostopniowymi upałami.

schoolboys


Szczególnie trudno było chłopcom, gdyż musieli uczęszczać do szkoły w długich spodniach. Zdecydowali któregoś dnia, że złamią regulamin i włożą coś krótszego.

To dyskryminacja, jeśli chodzi o chłopców. Za co mają być karani? W szkole nie wolno im pić wody na lekcjach a sale nie są klimatyzowane. To czysta hipokryzja, ponieważ nauczyciele przychodzą na zajęcia w spodenkach i T-shirtach – powiedziała jedna z oburzonych matek.

Zabroniono im chodzić do szkoły w krótkich spodenkach. Gdy zobaczysz, co mają na sobie, zrozumiesz, w jaki sposób ominęli zakaz!


Na drugi dzień większość chłopców dostosowała się do nakazu i wróciła na lekcje w długich spodniach, jednak znalazło się 4 buntowników, którzy wykiwali system. Przyszli ubrani w granatowych spódniczkach, takich, jakie noszą ich koleżanki. Do tej pory możliwość noszenia spódnic, mieli tylko szkoccy uczniowie, teraz wkładają je również chłopcy z Longhill High School!

schoolboys1

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : metro.co.uk

Reply