Zabroniono pewnemu mężczyźnie wchodzenia do sklepu Walmart. Powody, jakie podali, zwalają z nóg!

Mężczyźni na ogół nie lubią robić zakupów i szukają różnych wymówek, aby wykręcić się od tego obowiązku.

Czasem do tej przykrej czynności zmuszają ich panie. Chcą, aby towarzyszyli im w sklepach i we wszystkim doradzali. Panowie doskonale wiedzą, że wycieczki po galeriach handlowych mogą trwać w nieskończoność, dlatego też chcą tego uniknąć. Kłamią, że muszą w tym czasie załatwić coś pilnego lub udają chorych, a gdy kobietom już uda się wyciągnąć ich na zakupy, szukają jakiegoś ciekawszego zajęcia tak, jak ten mężczyzna.

Mieszkaniec Stanów Zjednoczonych opisał swoją historię na pewnym blogu. Podobno wydarzyła się naprawdę. Zobaczcie, czym chciał się pochwalić przed internautami:

Po odejściu na emeryturę moja żona stwierdziła, że dobrze by było, gdybym towarzyszył jej podczas zakupów w Walmart. Niestety, podobnie jak większość ludzi nie lubię zakupów, ponieważ są nudne. Za każdym razem chciałem jak najszybciej wyjść ze sklepu, a moja żona była nieszczęśliwa, bo ona uwielbia wszystko oglądać.

Wczoraj otrzymała następujący list z lokalnego Walmartu:

Droga pani Woolf,

W ciągu ostatnich sześciu miesięcy pani mąż spowodował sporo zamieszania w naszym sklepie. Nie możemy tolerować takiego zachowania. Nasze skargi zostały wymienione poniżej i są udokumentowane przez kamery wideo zainstalowane w sklepie.

1. 15 czerwca: Wziął 24 paczek prezerwatyw i losowo umieścił je w wózkach przypadkowych ludzi, podczas gdy byli zajęci szukaniem produktów na półkach.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : coviral.com, nolocreo.com, staceygustafson.com

Reply