Między zakochaniem a miłością jest wielka różnica. Te grafiki dotyczące codziennych sytuacji uświadomią ci, którym uczuciem obdarzasz swojego partnera

Chyba wszyscy lubią pierwsze miesiące w nowym związku, kiedy motylki fruwają w brzuchu, a myśl o ukochanej osobie sprawia, że ciarki idą po plecach. Niestety te przyjemne i ekscytujące emocje z czasem gasną, a codzienność weryfikuje siłę uczuć.

Zakochanie to bardzo przyjemny stan, który daje ludziom bardzo dużo radości, ale ma też to do siebie, że w pewnym stopniu zmienia (wypacza?) myślenie człowieka i jego postrzeganie rzeczywistości. Będąc zakochanym nie warto więc deklarować wielkiej miłości, ale poczekać trochę niech związek okrzepnie i wtedy składać poważne wyznania.


theunder18.com

love-infatuation


Jesteście ciekawi na jakiem etapie jest wasz związek i wasze uczucie? Czy to jeszcze radosne zakochanie, czy już dojrzała miłość? Spójrzcie na poniższe ilustracje i zdecydujcie, jak zazwyczaj zachowujecie się w przedstawionych na nich sytuacjach, a obraz siły waszych uczuć stanie się jasny.

Zakochany człowiek tylko komplementuje swoją zapracowaną drugą połówkę, a kochający jej pomaga

love-1


Zakochani widzą przede wszystkim piękno zewnętrzne, a kochający również to wewnętrzne

Więcej trafnych grafik o miłości i zakochaniu znajdziecie na kolejnych stronach artykułu. 

love-5

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : brightside.me

Reply