Zakonnica z piekła rodem pomogła zwyrodnialcom ukryć molestowanie seksualne dziesiątek niedosłyszących dzieci! Jaka czeka ją kara?

Okrutną prawdę wyjawiła dziewczynka, której siostra kazała nosić pieluchę, by ukryć straszliwe obrażenia.

Siostry zakonne cieszą się dużym zaufaniem społecznym. Pielęgnują starszych i chorych, wypiekają opłatki, szyją ornaty, modlą się i nie wchodzą nikomu w drogę. Nawet wśród nich zawsze znajdzie się jednak czarna owca. Taki anioł z piekła rodem swoją prawdziwą naturę objawił w Lujan de Cuyo, mieście ok. 620 mil na północny zachód Buenos Aires.

42-letnia Kosaka Kumiko siostra Kościoła rzymskokatolickiego z Japonii została aresztowana za pomoc pięciu kapłanom w molestowaniu seksualnym dziesiątek głuchych dzieci z argentyńskiej szkoły. Kapłani, którzy pełnili swoją „posługę” w Lujan de Cuyo mieli dopuścić się gwałtów i nakłaniania do seksu małoletnich podopiecznych placówki. Do tych perwersyjnych aktów według świadków doszło w łazience, sypialniach, piwnicy i ogrodzie wokół szkoły.

Sprawa przeciwko Kumiko rozpoczęła się po tym, jak była uczennica oskarżyła ją, o zmuszanie do noszenia pieluchy. Zakonnica chciała w ten sposób ukryć fakt, że dziewczyna dostała krwotoku, po tym, jak ksiądz Horacio Corbacho dopuścił się na niej gwałtu. – Jestem niewinna – powiedziała urzędnikom sądowym, którzy przyszli, by ją aresztować. Tłumaczenia jednak nic nie pomogły. Siostra została osadzona w miejscowym więzieniu kobiet, podczas gdy detektywi badali domniemane przestępstwa.

Zakonnica została także oskarżona o fizyczne znęcanie się nad uczącymi się w Instytucie Antonio Provolo dla dzieci z upośledzeniem słuchu w północno-zachodniej prowincji Mendoza. Przynajmniej 24 uczniów Instytutu Provolo wystąpiło z oskarżeniem Corbacho, ojca Nicola Corradiego i trzech innych mężczyzn. Dzieci mówiły, że dwóch rzymskokatolickich kapłanów nieustannie gwałciło je, obok obrazu Maryi Dziewicy. Policja aresztowała pięciu oskarżonych mężczyzn w listopadzie, odkrywając sporo czasopism pornograficznych i około 34 000 dolarów w pokoju Corradiego.

Chcesz dowiedzieć się jeszcze więcej o tych ohydnych zbrodniach? Zajrzyj na następną stronę. 

m>- Zawsze mówili, że to gra: Chodźmy grać, pójdźmy grać – wołali i zabierali nas do łazienki dla dziewcząt – mówi jedna z kobiet wykorzystywanych seksualnie przez kapłanów. Corradi i Corbacho zostali aresztowani w zeszłym roku po tym, jak zostali oskarżeni o molestowanie seksualne co najmniej dwudziestu studentów z Provolo Institute. Są trzymani w więzieniu w Mendozie. Od czasu aresztowania mają zakaz publicznych wystąpień. Niccolo Corradiemu grozi do 50 lat więzienia.

To nie pierwsze takie oskarżenie w stosunku do kapłana. Wcześniej ksiądz był podejrzany o molestowanie seksualne uczniów z podobnej szkoły w Weronie, gdzie napastowana seksualnie miała być około setka dzieci. O pedofilię podejrzewano wówczas około dwa tuziny kapłanów i braci duchownych! Niczego jednak im nie udowodniono.

Czy w przypadku zakonnicy i pięciu kapłanów będzie inaczej? 

 

 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : dailymail.co.uk

Reply