8 naprawdę zakręconych miejsc pracy. Wybierz swoje ulubione!

Oczywiste jest, że miejsce, w którym pracujemy, ma ogromny wpływ na jakość wykonywanej przez nas pracy. Wiedzą o tym doskonale zwłaszcza ci, którzy pracują w domu.

Poniżej znajdziecie 8 najbardziej zakręconych miejsc pracy, jakie kiedykolwiek widzieliście. Które z nich podoba się wam najbardziej? :)1. Kawałek plaży we własnym biurze.

Pierwsza reakcja – coś wspaniałego! Jednak po chwili zastanowienia nasuwają się wątpliwości… Nie możesz mieć kota (chyba nie trzeba tłumaczyć, dlaczego), nie możesz mieć małych dzieci, przydałby się także dobry odkurzacz do odkurzania zabrudzonych dywanów. Decyzja należy do Ciebie!

Źródło: kansasbob.com1.2. Biuro-pianino.

Chcesz pracować w domu, a równocześnie nie chcesz mieć rzucającego się w oczy biurka, które psuje wystrój? Ta propozycja jest idealna dla Ciebie! Biurko możesz zamknąć, kiedy z niego nie korzystasz, a wtedy całe Twoje centrum dowodzenia będzie ukryte przed wzrokiem postronnych osób.

Źródło: dual-ring.net

23. Biuro w autobusie.

Masz stary autobus i zastanawiasz się, co z nim zrobić? Przekształć go w niezwykłe biuro! Będzie to wymagało pewnego nakładu pracy i pieniędzy – ale dla takich efektów naprawdę warto!

Źródło: myturnstone.com

3

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply