To najbardziej zakręcony występ, jaki kiedykolwiek miał miejsce w telewizyjnym show! Nie próbujcie tego naśladować w domu

Od lat telewidzowie najchętniej oglądają rzeczy szokujące i niewiarygodne. Im coś jest bardziej szalonego, niebezpiecznego i dziwaczniejszego, tym więcej ludzi przyciąga przed ekrany i dlatego program „Mam talent” podbił cały świat. 

Czasem oglądając różne programy z gatunku talent show mamy wrażenie, że wszystko już widzieliśmy i nic nas nie zaskoczy. Na szczęście jest to mylne wrażenie, bo ludzi z nietuzinkowymi pasjami nie brakuje. Dodatkowo sporą grupę uczestników takich programów stanowią osoby, które w nietypowy sposób realizują standardowe sporty. Do takiego grona należy pewne angielskie rodzeństwo jeżdżące na wrotkach.


rollerbladers-billy-and-emily-p


Billy’ego (28 lat) i Emily (25 lat) łączą nie tylko więzy krwi, ale też pasja do czterech małych kółek, gdyż oboje od lat jeżdżą na wrotkach. Warto zaznaczyć, że nie jest to zwykła jazda, ale bardzo zakręcona jazda, która w całości odbywa się na przestrzeni około dwóch metrów kwadratowych. Jak to możliwe?

Rodzeństwo wrotkarzy jest bardzo kreatywne i ma do siebie pełne zaufanie

got-talent-2


Najkrócej mówiąc, Billy kręci swoją siostrą aż widzom mrozi krew w żyłach. Ich ewolucje są bardzo efektowne i niebezpieczne, więc nie próbujcie ich powtarzać. Ostatnia figura jaką wykonali sprawi, że szczęki wam opadną i na nowo zachwycicie się wrotkami. Jury uczestników nagrodziło oklaskami na stojąco, co powinno być najlepszą rekomendacją ich występu.

Podczas oglądania zawału można dostać, ale występ jest hipnotyczny

Na kolejnej stronie możesz zobaczyć ich występ w półfinałowym odcinku.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : youtube.com

Reply