Do Twoich wad należy spóźnianie się? Nie przejmuj się, ta cecha wbrew pozorom może dobrze o Tobie świadczyć i pomóc Ci w życiu

3. Optymizm

Ludzie, którzy nagminnie się spóźniają to zapewne optymiści, ponieważ liczą, że pomimo dopuszczania się częstych spóźnień, wszystko będzie dobrze. Osoby z radością podchodzące do życia, nie przejmują się upływem czasu i żyją w poczuciu, że jeszcze wszystko zdążą zrobić.

Notoryczne spóźnianie się może wręcz zrujnować życie, więc tylko optymista może nauczyć się żyć z tą wadą i niwelować jej skutki. Optymiści też łatwiej godzą się z tym, że nie wszystko można mieć od razu i nieśpiesznie realizują powierzone im zadania.

Dowodem wewnętrznego optymizmu większości spóźnialskich na pewno jest to, że ludzie z tą wadą często są bardzo lubiani i odgrywają rolę duszy towarzystwa podczas spotkań. Oznacza to, że inni chętnie wybaczają im to, że musieli na nich czekać, bo pozytywne cechy ich charakteru przeważają nad brakiem punktualności.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : omgfacts.com, mydomaine.com, elitedaily.com

Reply