Podwójna dawka plusów? Sprawdź, ile dobra siedzi w zodiakalnym Bliźniaku i odkryj jego najlepsze cechy

Urodzone między 20 maja, a 21 czerwca Bliźnięta słyną z pozytywnego stosunku do świata i ludzi.

Merkury lubi co prawda mieszać w ich nastrojach i powodować pewne huśtawki, jednak obdarzone umiejętnością dopasowania się do sytuacji osoby spod tego znaku, wychodzą zwykle z takich zawirowań obronną ręką. Ten podwójny symbol, podobnie jak w przypadku Ryb, oznacza osobowość mocną i niejednoznaczną.

Bliźnięta mają wiele wad i całą paletą zalet. Trudno wymienić je ciurkiem, skupmy się więc na kilku najważniejszych, bez których zodiakalny Bliźniak, nie byłby sobą. Jest ich siedem i podobnie jak siedem głównych grzeszków tego symbolu, stanowią pewną konstrukcję, coś, co wyróżnia trzeci astrologiczny znak spośród gamy innych. Pierwszą z tych niezwykle znamienitych zalet jest błyskotliwość.

Błyskotliwość

Osoby spod trzeciego znaku zodiaku nie mogą narzekać na spostrzegawczość. Są błyskotliwe i ciągle wpadają na nowe, ciekawe pomysły. To istne wulkany energii, w każdej chwili gotowe na podbój świata. Nie brak im kreatywności, a swoją energię wykorzystują w wymyślny, nietuzinkowy i wyjątkowo błyskotliwy sposób.

Po więcej pozytywnych cech, sięgnij na następna stronę.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : mhoroskop.pl, horoskop.sennik.biz

Reply