Ze Strzelcem można „konie kraść”. To dobry materiał na przyjaciela, z powodu tych kilku zalet

Końcówka roku to czas, kiedy na świat przychodzą Strzelce.

Rodzą się między 22 listopada a 21 grudnia i od razu wywracają życie wszystkich wokół do góry nogami. W przypadku tego znaku zodiaku, ten chaos trwa trochę dłużej, bo komu jak komu, ale Strzelcom nigdy nie brakuje energii i pasji. Witalnością mogłyby obdarzyć wszystkie pozostałe znaki, a i tak zostałoby jej całkiem sporo dla nich samych.

Strzelce (podobnie jak Bliźnięta) potrzebują ciągłego ruchu. Rutyna ich nie bawi. Mało kto może za nimi nadążyć. Stabilizacja jest nie dla nich, dlatego kiepscy z nich życiowi partnerzy. Wspaniale sprawdzają się natomiast w roli przyjaciół z powodu kilku wspaniałych cech, z których najważniejsza jest szczerość.

Szczerość

Przyjaźni nie można budować na nieszczerości. Kłamstwo ma krótkie nogi i wcześniej, czy później wychodzi na wierzch. Przyjaciele nie mogą nas oszukiwać, muszą być szczerzy i uczciwi, dokładnie tacy, jacy są Strzelce. Prawdomówność jest dla osób spod tego znaku priorytetem. Nie owijają w bawełnę i nie bawią się w konwenanse. Znajomi cenią je za bezpośredniość.

Po więcej przejdź na następną stronę.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply