Zamawiali kawę, gdy z sufitu spadło to. Przestraszyli się nie na żarty!

Klienci Starbucksa przeżyli szok, gdy stojąc w kolejce do kasy, nad ich głowami pojawił się ten stwór.

Twórcy horrorów już dawno zorientowali się, że człowieka najłatwiej wystraszyć, po prostu go zaskakując. Z ich doświadczenia w dzisiejszych czasach przykład biorą twórcy tzw. pranków. Jeden z nich pojawił się w kawiarni Starbucksa, by wystraszyć jej klientów. Reakcje na ten żart były przeróżne. Od strachu i okrzyków przerażenia po zachwyt i salwy śmiechu.

Zamawiali kawę, gdy z sufitu spadło to. Przestraszyli się nie na żarty!

Chris Silcox sfrunął z sufitu w kombinezonie Spidermana w zastępstwie filmowego człowieka-pająka, Toma Hollanda. Prank był oczywiście zarejestrowany i wypuszczony do sieci jako forma promocji filmu Spider-Man: Homecoming.

Długo szukano odpowiedniego miejsca, w którym można byłoby umiejscowić akcję pranku. W końcu zdecydowano się na kawiarnię Starbucks, w której sufit znajdował się stosunkowo wysoko. Podwieszono pod nim drugi, fałszywy sufit, gdzie ulokowano Silcoxa. Kaskader miał tam czekać na swoje ofiary, a kiedy podejdą wystarczająco blisko, zlatywać do nich na przymocowanej do przepierzenia specjalnej linie, która przypominać miała pajęczą sieć, którą posługiwał się Spiderman.

Zamawiali kawę, gdy z sufitu spadło to. Przestraszyli się nie na żarty!

Klienci kawiarni nie spodziewali się, że zaraz z góry coś na nich spadnie. Ich reakcje były przeróżne. Jednak jak wyznał sam Silcox najciekawsze było to, jak reagowały dzieci.

Kiedy znikąd pojawia się Superbohater i to jeszcze do góry nogami, pośrodku obleganego Starbucksa, co robisz? Małe dzieci oczywiście pomyślały, że jestem prawdziwym Spidermanem. W końcu, czemu nie? Spidey mógł wpaść na frappuchino jest tak gorąco – śmieje się Silcox.

Zamawiali kawę, gdy z sufitu spadło to. Przestraszyli się nie na żarty!

Żart okazał się internetowym hitem. Choć do sieci trafił wczoraj (27 czerwca), widziało go już ponad 120 tysięcy ludzi. To promocja zarówno dla filmu, jak i dla jednej z najsłynniejszych amerykańskich kawiarni. Zobacz, jak na prank zareagowali Ci, z których zażartowano. Powiedzieć o niektórych z tych reakcji śmieszne, to stanowczo za mało.

Wejdź w filmik i sprawdź sam, kogo przestraszył człowiek pająk, a kto tylko uśmiechnął się na widok superbohatera Marvela.

 

 

 

 

 

 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : distractify.com

Reply