Po porodzie, bójce, czy pogryzieniu przez psa — te blizny powstały z różnych przyczyn, mają jednak jedną cechę wspólną, wszystkie zostały zamienione w dzieła sztuki! Trzecie zdjęcie najlepsze!

Szczęśliwi nieliczni spośród nas, którzy idą przez życie nie zbierając po drodze szeregu blizn i brzydkich szram.

Niezależnie od tego, czy są to pamiątki po upadkach, wypadkach samochodowych, czy motocyklowych, uderzeniach pioruna, bójkach, czy interwencjach skalpela, blizny to nic ładnego ani tym bardziej dobrego. Przypominają o przykrych wydarzeniach, o których chcemy zapomnieć, życiu, z którym chcemy zerwać, bólu, który udało nam się znieść. 

Mimo że pozbieraliśmy się do kupy, mamy na swoim ciele pamiątki po wydarzeniach nie zawsze wartych wspomnienia. Te niezwykłe tatuaże pozwoliły tym ludziom ukryć to, na co nie było warto popatrzeć. Ci ludzie zmienili historię swego życia, a brzydkie szramy w dzieła sztuki. Różne kształty, kolory, wielkości tych pięknych malunków pozwolą wam zaczerpnąć natchnienia, by być może i na waszym ciele powstało coś równie pięknego i odważnego.

 Jeśli sam masz problem z częścią swojej historii, tym bardziej musisz zobaczyć tę galerię. Znajdziesz w niej inspirację.

ong>1.Bukiet liści na piersiach

 Ludzie którzy je sobie zrobili są równie warci uwagi, co te cudowne malunki. Kiedy zobaczysz te tatuaże poznasz ich trochę bardziej i sam dostrzeżesz to,  z czym musieli się zmierzyć.  Ich szczególny wygląd, nie raz i nie dwa wyszydzany przez otoczenie, a może lata życia w ogromnym, otyłym ciele, z którego nie mogli się uwolnić, lub. pogodzenie się z jakąś stratę. To ostatnie przydarzyło się tej kobiecie, która najpierw musiała wygrać z rakiem, a potem pogodzić jakoś z mastektomią.

2. Ryba na brzuchu

Nie wiadomo, jak doszło do tego, że na brzuchu tego mężczyzny „wykwitła” ta brzydka blizna, rozcięcie i szwy pozostawiły jednak trwały ślad.  Napłynęła jednak ryba i zakryła ogonem pozostałość po rozcięciu. Teraz trzeba się mocno wpatrzyć, by dostrzec szramę.

ong>3. Oczy jak malowane 

Nie zawsze jednak można było ukryć swoją największą wadę. Dowód na to stanowi zdjęcie mężczyzny poniżej. Można się tylko domyślać, jaka straszna tragedia stała za tym, że ten mężczyzna stracił oko. Tatuator w jego wypadku dokonał cudu. Patrząc na zdjęcie poniżej, w pierwszej sekundzie,  nie widzimy różnicy między malowidłem a prawdziwym okiem, żywym narządem, który zwykle pozostaje w ciągłym ruchu.

Gdybyśmy spotkali właściciela tatuażu w ciemnym zaułku niejeden z nas pewnie by się przestraszył. Nie można mu jednak odmówić  odwagi.

4. Na brzuchu zakwitły  kwiaty

Bardzo często kobiety decydują się na zakrycie wstydliwych blizn po operacjach redukujących nadwagę np. zmniejszeniu żołądka. Potrzebują tego, ponieważ z nadwagą bardzo często utraciły swoje życie, ich otoczenie się od nich odwróciło, ukochana osoba okazała niewarta uczuć. Nie chcą o tym pamiętać. Niestety na ciele pozostały reminescencje  dawnego życia. Postanawiają więc usunąć wspomnienia wraz z bliznami.

5. Dziki kot w miejscu poparzeń

Poparzone ramię to dla dziewczyny prawdziwa udręka. Brzydkie blizny w zimie można jeszcze ukryć, latem jednak nie jest to już tak proste. Wtedy każde rozebranie się wiąże się z traumą, trzeba pogodzić się ze sobą, lub pożegnać z koszulkami na ramiączkach. Trudności może sprawiać wyjazd nad morze, czy jezioro. Plażowanie w bikini odpada, podobnie jak wizyty na basenie. Ta dziewczyna znalazła proste rozwiązanie tego problemu, ten dziko piękny tatuaż.

ong>6. Pnącza na ramieniu 

7. Róże na podbrzuszu

8. Żylaki zniknęły w gąszczu kwiatów

9. Brzydkie cięcia zamienione w straszną zjawę

ong>10. Delikatne piórko i stado ptaków

11. Ta blizna też zakwitła 

12. Przyłóż dłoń do ucha i usłysz szum morza

13. Kwitnący krzew oplótł łokieć 

ong>14. Brzydka blizna, a potem piórko

15. Pnącza i po problemie 

16. I znów kwiaty 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply