Szalony trend z Japonii. Zakochane pary w imię miłości pakują się w worki próżniowe

Po ludziach można się spodziewać wszystkiego i nigdy nie wiadomo co nowego wymyślą oraz czym będą chcieć zafascynować innych. W internecie co jakiś czas pojawiają się nowe wyzwania, w których biorą udział setki osób — od ice bucket challenge po powiększanie ust za pomocą szklanki wzorem Kylie Jenner.

Nie wszystkie z nich są rozsądne i bezpieczne, mimo to masa ludzi ma odwagę się ich podjąć. W Tokio jakiś czas temu pojawił się niecodzienny trend na oryginalne sesje zdjęciowe mające na celu ukazanie wyjątkowej więzi, łączącej zakochanych.

77642Zostają opakowani w folię i pozostawieni przez 10 sekund bez dostępu powietrza. W tym czasie fotograf stara się zrobić jak najlepsze ujęcie. Następnie wpompowuje się trochę tlenu, aby zakochani nie pomdleli i robi się kolejne fotki.

Haruhiko Kawaguchi7


Nietypowe sesje organizuje japoński artysta, Haruhiko Kawaguchi, który ma dość dziwne wyjaśnienie dla swojej twórczości:

Za pomocą moich zdjęć staram się ukazać potęgę miłości. Pary są tak blisko siebie, jak to tylko możliwe. Im mniejsza odległość, tym silniejsze uczucia. Uważam, że miłość to najwspanialsza rzecz na świecie i wszystko, co pozytywne powstało z miłości.

Na drugiej stronie znajdziesz więcej zdjęć! 

Haruhiko Kawaguchi4

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : elitereaders.com

Reply