Zaprosiła na bal chłopaka, z którego wszyscy się śmiali. Kilka dni później spotkała ją wielka niespodzianka!

Każdy człowiek pragnie być kochany i akceptowany. Wszyscy lubimy słuchać komplementów, ponieważ dzięki nim czujemy się lepiej, a nasza pewność siebie znacząco wzrasta.

Krytykowanie, wyśmiewanie czy poniżanie nie jest niczym miłym i na długo pozostawia ślad w psychice ludzkiej. Niestety niektórzy ludzie uwielbiają to robić i gdy tylko upatrzą sobie jakąś ofiarę, będą ją w nieskończoność dręczyć.

W szczególnie złej sytuacji są osoby z różnymi upośledzeniami. Chcą być akceptowani i normalnie żyć w społeczeństwie, ale nie zawsze ich oczekiwania idą w parze z rzeczywistością. Osoby niepełnosprawne spotykają się z odrzuceniem, a zdrowe jednostki nie potrafią zaakceptować ich odmienność. Nie powinno tak być, jednak życie pokazuje, że z ludzką tolerancją bywa różnie.

Niedawno z pewną przykrą sytuacją spotkał się Daniel Revis. 17-latek z USA ma zespół Downa i z tego powodu jest wyśmiewany przez rówieśników. Na szczęście jedna osoba wyciągnęła do niego dłoń i spotkała ją za to bardzo miła niespodzianka. Przejdź na kolejne strony i dowiedz się więcej.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : upsocl.com

Reply