8 sprawdzonych rad, od ludzi, którzy swoją miłość znaleźli przez internet. Warto wziąć sobie je do serca

Poznawanie ludzi przez internet i portale społecznościowe nie jest niczym dziwnym, jednak warto pamiętać o kilku ważnych sprawach.

Jeszcze kilkanaście lat temu mało kto się przyznawał, że poznał dziewczynę czy chłopaka na portalu randkowym. Jednak teraz to nic dziwnego. Ludzie rejestrują się w takich miejscach i jasno mogą określić, czego szukają. Czy przyjaźni, miłości, a może tylko przyjemności na jakiś czas. Wiele par, które stanęły już na ślubnym kobiercu, poznało się on-line.

Poznawanie się przez internet jest inne niż na żywo. Można zmniejszyć stres, przemyśleć, co pisze się w wiadomościach i nie powiedzieć, jakiejś głupoty. To sprawia, że poznawanie się jest łatwiejsze. Jednak ma też swoje pułapki, w które można się złapać, a potem żałować, że w ogóle zainteresowało się takim sposobem na poznanie innej osoby.

Ważna jest szczerość ze samym sobą, bo kłamstwo nie tylko szybko wyjdzie na jaw, ale też może przekreślić wszystko. Warto też sprecyzować samemu, czego się szuka i jasno to sygnalizować. Jeśli szuka się poważnego związku lepiej nie wchodzić w działy dla osób, które szukają przygody, z nadzieją, że zmienią zdanie. Ani takich nie udawać.

Spośród najczęściej pojawiających się rad i podpowiedzi, jak szukać w internecie miłości i na co zwrócić uwagę, wybraliśmy dla was 8 najważniejszych. Warto je poznać, dzięki temu zwiększa się szansa na poznanie tej drugiej połówki, z którą spędzi się życie i co także ważne, uniknie się błędów, które prowadzą do rozczarowań i smutku oraz pytań, co poszło nie tak.

Na kolejnych stronach znajdziecie porady, jak randkować on-line.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : rightside.me

Reply