Oto kilkanaście dziwnych faktów na temat naszej rzeczywistości, w które trudno uwierzyć. Numery 9 czy 12 nieźle Was zaskoczą

Człowiek nieustannie się rozwija i odkrywa świat wokół siebie.

Rzeczywistość w dużym stopniu jest przewidywalna, ponieważ rządzą nią pewne w miarę sztywne prawa. W związku z tym człowiek w jedne rzeczy wierzy szybko, gdyż wydają mu się prawdopodobne i zgodne z ogólnymi zasadami funkcjonowania świata, a w drugie nie, gdyż uznaje je za abstrakcyjne.

Czasem ludzie mają wrażenie, że już wszystko widzieli i nic ich nie zaskoczy. Świat jednak jest wciąż pełen nieodkrytych rzeczy, stworzeń czy zjawisk, także jeszcze nie raz ludzkość zadziwi, trzeba tylko poczekać, aż zechce ujawnić swą dziwną naturę. Ludziom nie tylko jest trudno uwierzyć w świat, który ich otacza, ale też w twory i skutki własnej działalności, a te potrafią mocno zaskakiwać.

Jeśli jesteście ciekawi świata i niezwykłości, które się w nim kryją, to z pewnością zaciekawi was lista kilkunastu faktów na temat rzeczywistości, które pokazują, że świat na Ziemi nie jest taki oczywisty, jak się wydaje.

Zapraszamy do odwiedzenia kolejnych stron, gdzie znajdziecie różne zaskakujące fakty. 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : brightside.me, wikipedia.org

Reply