Choć jurorzy „Mam talent” widzieli już wiele i coraz trudniej ich zaskoczyć muzycznym występem, to pomysł Nicolasa totalnie przyciągnął ich uwagę

Szalone pomysły są najlepszą gwarancją na bycie zapamiętanym.

Świat jest pełen kreatywnych i zdolnych ludzi, co pokazał sukces programu „Mam talent”. Dzięki niemu setki osób na całym świecie odmieniło swój los i pokazało się szerszej publiczności, zdobywając jej miłości podziw. Niewątpliwie jeśli ktoś marzy o scenicznej karierze, powinien spróbować swoich sił w tym show.

Z roku na rok poprzeczka w programie jest ustawiona coraz wyżej, ponieważ jurorzy i widzowie byli zachwycani już wielokrotnie, więc pragną jeszcze mocniejszych wrażeń i bardziej szalonych pomysłów. Sprawia to, że wielu utalentowanym osobom trudno się przebić, choć ich umiejętności są zachwycające.

Jak tylko grając na fortepianie wybić się z tłumu, by przyćmić ponętne tancerki, genialnych magików, śpiewające dzieci i perfekcyjnych akrobatów? Odpowiedź na to pytanie zna Nicolas Bryant, który w brytyjskiej edycji programu pokazał, że jurorzy nigdy nie mogą być pewnie tego, co stanie się na scenie i wokół niej.

Nagranie z występu Nicolasa znajdziecie już na drugiej stronie.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : nolocreo.com, youtube.com

Reply