Zastanawiasz się, czy twój partner kłamie? Te sprytne sztuczki CIA pozwolą ci zdemaskować oszusta

Czy kiedykolwiek miałeś wrażenie, że twój partner nie mówi ci całej prawdy?

Być może tak właśnie było. Mijanie się z prawdą to jeden z największych grzechów, które można popełnić w związku. Statystycznie rzecz ujmując, większości z nas zdarzyło to się chociaż raz. Bliskie osoby oszukujemy z różnych powodów, za każdym tłumacząc się jednym: „nie chcemy ich skrzywdzić”.

W ankiecie przeprowadzonej przez Reader’s Digest do oszukiwania partnerów przyznało się 96 procent Amerykanów. Statystyki dotyczące Europejczyków, a wśród nich Polaków, zbytnio się nie różnią. Oszukuje około 95 proc. osób i tyle samo deklaruje, że w związku najważniejsza jest dla nich szczerość. Czy to oznacza, że nasze drugie imię to hipokryzja?

Niewykluczone. W końcu, gdyby nie fakt, że kłamiemy, jak najęci nie postałoby tyle artykułów z poradami, jak wykryć kłamstwo i jak się go oduczyć. W tym artykule znajdziecie wskazówki najlepsze, bo stosowane przez specjalistów z CIA. Dzięki tym skutecznym trickom zdemaskujecie oszusta i dowiecie się, jak reagować na nieuczciwość partnera.

Czy twój partner kłamie? – sprawdź to z trickami CIA

1. „Efekt Pinokia”

Kłamcy nie rośnie co prawda nos, ale i tak można go po nim poznać. Osoba, która właśnie nas oszukała, będzie dotykać go lub pocierać, niby przypadkowo i machinalne, ale nie dajcie się zwieść. Za takie zachowania u kłamcy odpowiada niewidoczne dla oka puchnięcie tkanek wewnątrz nosa. Oszustowi podnosi się też ciśnienie, więcej krwi dopływa do organu, co powoduje tzw. efekt Pinokia, mrowienie nosa i nieodpartą chęć jego dotknięcia.

Przejdź na następną stronę po kolejne wskazówki.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : theusualroutine.com, nypost.com, themindsjournal.com

Reply