Kilkanaście zastosowań pudru dla niemowląt, o których nie miałaś pojęcia. Jeśli jeszcze nie masz go w kosmetyczce, pora udać się do sklepu!

Jeśli twój budżet jest skromny i nie chcesz wydawać sporej sumy pieniędzy na profesjonalne kosmetyki, możesz zastąpić je tanim zamiennikiem. Mowa tu oczywiście o pudrze dla niemowląt, który jak się okazuje, ma szerokie zastosowanie.

To dość tani i przyjemny w zapachu kosmetyk, który przydaje się nie tylko dziecku, ale i mamie. Z powodzeniem możesz wykorzystać go jako suchy szampon, antyperspirant czy preparat zabezpieczający rany. Więcej zastosowań znajdziesz poniżej.1. Suchy szampon

Jeśli nie masz czasu, aby umyć wieczorem głowę, możesz odświeżyć fryzurę, zasypując ją pudrem przed pójściem spać. Zasypka powinna wchłonąć nadmiar tłuszczu.

12. Przedłużenie trwałości makijażu

Puder dla niemowląt doskonale sprawdza się jako baza lub jako utrwalacz kosmetyków. Wystarczy, że pod koniec malowania nałożysz go na twarz grubym pędzlem.

23. Zmniejsza zaczerwienienia

Zasypka dla niemowląt zapobiega zaczerwienieniom powstałym podczas golenia nóg. Zabezpiecza również skórę przed utratą wody.

34. Grubsze rzęsy

Jeśli pomalowane rzęsy oprószysz pudrem, staną się wyraźnie grubsze. Następnie nałóż kolejną warstwę tuszu i gotowe!

4

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : szupertanacsok.blog.hu

Reply