Przerażające konsekwencje zasypiania z telefonem! Pamiętaj, aby nigdy tego nie robić!

W dzisiejszych czasach dość powszechne jest zasypianie z telefonem. Budziki powoli odchodzą do lamusa, wolimy nastawić alarm w komórce niż ustawić zegar na konkretną godzinę. Często kładziemy ją blisko ciała, by lepiej usłyszeć sygnał bądź po prostu o niej zapominamy.

Przed snem lubimy sprawdzić co nowego w mediach społecznościowych, wydaje się nam, że wchodzimy tylko na minutkę, a w konsekwencji buszujemy w sieci do późnych godzin. Zmęczeni zasypiamy z telefonem, który przeważnie ląduje na ciele. Dziś pokazujemy, jakie mogą być tego konsekwencje!

9-letnia Olivia miała zwyczaj zasypiania z telefonem, mimo zakazów rodziców dziewczynka nie umiała bez niego zasnąć. Często chowała go pod kołdrę w obawie przed matką.

Któregoś dnia poczuła silny ból w nodze, poinformowała o tym mamę, która zignorowała fakt, ponieważ nie było widać żadnych obrażeń. Kilka godzin później na ciele dziecka pojawiły się dość poważne oparzenia. Zabrano ją do lekarza, który stwierdził, że odpowiada za nie silikonowa obudowa smartphona. Gadżet został wyprodukowany przez firmę New Look. Matka Olivi złożyła oficjalną skargę. Obecnie zespół specjalistów sprawdza produkt w celu zapewnienia bezpieczeństwa przyszłym użytkownikom.

2

1

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : millionpictures.co

Reply