Dostrzegła, że mleko w butelce wnuczki wygląda podejrzanie. Przeszły ją dreszcze, gdy dowiedziała się całej prawdy!

W okresie dorastania zmienia się nie tylko wygląd, ale także charakter młodego człowieka.

Inaczej patrzy na świat, staje się bardziej egoistyczny i krytycznie odbiera otoczenie, w tym również swoich opiekunów. Nastolatkowie mają różne sposoby na rozładowanie nagromadzonych emocji. Czasem wystarczy się wykrzyczeć, potrzaskać drzwiami i zamknąć na cały dzień w swoim pokoju a czasem potrzeba czegoś mocniejszego — alkoholu lub narkotyków.

Mieszkanka Fort Wayne, pani Rodrigueza-Miranda wyciągnęła pomocną dłoń do swojego syna, który miał problemy ze znalezieniem mieszkania. Zaprosiła go pod swój dach wraz z partnerką i ich 11-tygodniową córeczką. Fakt ten bardzo nie spodobał się córce kobiety, 19-letniej Sarai. Nastolatka była wrogo nastawiona do nowych lokatorów i otwarcie to okazywała. Nie chciała dzielić się domem z nikim innym i liczyła, że brat szybko się wyprowadzi.

Matka dziewczyny była bardzo zaniepokojona zachowaniem córki. Pragnęła, aby zaakceptowała nową sytuację, jednak ona nie miała takiego zamiaru. Chciała załatwić sprawę po swojemu. Rodzicielka czuła, że 19-latka może planować coś złego. Postanowiła, że przejrzy jej SMS-y. To, co zobaczyła w telefonie, kompletnie nią wstrząsnęło. Nastolatka wypisywała do swojego chłopaka przerażające wiadomości, które były pełne nienawiści.

Przejdź na kolejną stronę i dowiedz się więcej. 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : oxygen.com

Reply