Kiedy jej mąż wyszedł spod prysznica, zauważyła na jego ciele liczne malinki. Chwilę później zrobiła coś, co zdziwiło chyba wszystkich

Poniższy list napisała kobieta, która została oszukana przez męża. Gdy dowiedziała się, że jej ukochany ma kochankę, postanowiła napisać do niej kilka słów na Facebooku.

Dziękuję Ci Jennifer za to, że zostawiłaś kilka malinek na szyi i klatce piersiowej mojego męża. Naprawdę jestem Ci wdzięczna. Uwolniłaś od koszmaru mnie i moje dzieci.

W celu wynagrodzenia za to, co dla nas zrobiłaś, możesz sobie po prostu zachować mojego męża. Jeśli chcesz przyjąć ten cenny dar, musisz zacząć przestrzegać pewnych zasad:

991. Powinnaś wspierać go finansowo.

Mamy dwójkę dzieci. Nie wyobrażam sobie, aby nie płacił na ich utrzymanie. Ja przez 11 lat zajmowałam się domem i dbałam o rodzinę, postaram się o alimenty również dla siebie.

12. Musisz mu kupić nowe ubrania.

Niebawem mój mąż przyjdzie do Ciebie półnagi. Pewnie zastanawiasz się dlaczego? Gdy zobaczyłam dowody Waszej miłości, wpadłam w szał i zniszczyłam jego odzież. Ale masz szczęście! Teraz możesz go ubrać, jak chcesz. Możesz mu kupić smycz, kombinezon lub śliczną sukienkę.

2

 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : heftig.co

Reply