Była piękną kobietą, ale chorobliwe zazdrosny mąż postanowił ją spalić, ponieważ… wrzuciła na swojego Facebooka 3 zdjęcia selfie!

Zazdrość w nadmiarze może być prawdziwie zabójczym uczuciem.

Miłość sprawia, że chcemy mieć obiekt naszych uczuć na wyłączność, co jest zupełnie normalnym odczuciem. Problem natomiast pojawia się wtedy, gdy z zazdrości realnie zaczynamy szkodzić naszemu partnerowi lub partnerce, np. celowo ograniczając mu/jej kontakt z otoczeniem.

Mówi się, że zazdrość to taki zielonooki potwór, nad którym nie można zapanować. Coś w tym jest, ponieważ uczucie to potrafi popchnąć człowieka do najgorszych rzeczy, dlatego trzeba umieć kontrolować swoją zazdrością, bo gdy staje się chorobliwa, tylko niszczy związek.

W małym miasteczku Chiang Kham, na północy Tajlandii, mieszkał mężczyzna o imieniu Chatchawarn wraz z żoną Nuankhul. Na pozór było to zwykłe małżeństwo, ale w rzeczywistości zmagało się z poważnymi problemem: napadami zazdrości mężczyzny, które w końcu doprowadziły do strasznej tragedii.

Mężczyzna umyślił sobie, że wszyscy chcą poderwać mu żonę, a ona tylko na to czeka. W związku z tym sprawdzał kobietę, co robi, gdzie chodzi i z kim się spotyka. Oczywiście śledził także jej poczynania w mediach społecznościowych.

Pewnego dnia, gdy zobaczył, iż żona wrzuciła jednego dnia aż trzy swoje selfie uznał, że robi to po to, by przypodobać się jakiemuś zalotnikowi. Wściekły chwycił więc za kanister benzyny, oblał nią żonę i sięgnął po zapalniczkę….

Ciąg dalszy tej historii znajdziecie na drugiej stronie. 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : viral4real.com

Reply