Historia Amandy oraz jej ślubnych fotografii porusza ludzi na całym świecie, ukazując nieskończoną miłość matki do dziecka

Ślub to wyjątkowy dzień w życiu każdej kobiety. Jest świętem miłości i radości, przeżywanej razem z bliskimi. Jednak nie wszystkie panny młode mają to szczęście, by nikogo ukochanego nie zabrakło obok nich w tym szczególnym dniu.

Amanda i Chip wydają się zwykłą parą, która postanowiła przypieczętować swój związek ślubem. Jak każda para zechcieli uwiecznić ten dzień na zdjęciach, by mieć piękną pamiątkę na lata. Tego zadania podjęła się Ashley Frantz, przyjaciółka rodziny.  Podczas wykonywania pierwszych zdjęć na sukni ślubnej Amandy usiadł motyl. Młoda mężatka uznała, że jest to znak i poprosiła Ashley, by zrobiła dla niej coś specjalnego.


Pojawienie się motyla odmieniło ślubną sesję Amandy.

slub-1


Amanda nie była typową panną młodą, ponieważ przeżyła wielką tragedię, która na zawsze odmieniła jej życie. Dwa lata wcześniej straciła ukochaną córeczkę Azalee. Dziewczynka miała chorobę nowotworową. Amanda, chcąc dodać córce odwagi i siły w chorobie, ogoliła nawet głowę, gdy ta straciła włosy po chemioterapii. Cała rodzina robiła wszystko, co w jej mocy, by uratować życie dziewczynki, jednak choroba była silniejsza i nie udało się dziecku wygrać walki z rakiem.

Walka z rakiem jest długa i wycieńczająca.

slub-3


Nieobecność dziewczynki w tak ważnym dniu jak ślub była dla Amandy ciężkim przeżyciem, lecz kiedy pojawił się motyl, poczuła, że jej dziecko jest wciąż przy niej i przesyła jej wiadomość, by była szczęśliwa. Amanda chciała dać wyraz swoim uczuciom i poprosiła Ashley, by pomogła stworzyć jej fotografie, na których będzie również jej córeczka. Dzięki talentowi fotograficznemu przyjaciółki oraz możliwościom, jakie daje komputerowa obróbka zdjęć, powstały niezwykłe i wzruszające fotografie ślubne, na których widać małą Azalee.

Tęsknota matki za córka jest wieczna.

slub-4


Efekt zdjęć być zdumiewający i bardzo zaskoczył pannę modą. Wzruszenie było ogromne, ponieważ w ten sposób udało się spełnić marzenie Amandy o ślubie wśród wszystkich ukochanych osób. I choć Azalee nie była obecna ciałem, to wciąż żyje w sercu mamy i wszystkich członków rodziny, a zdjęcia tylko to urzeczywistniły.

Dziewczynka na zdjęciach wygląda jak postać ze snów.

slub-2

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : nolocreo.com

Reply