Zdjęć z tej listy nie powinieneś wrzucać na Facebooka! One świadczą o niskiej inteligencji!

Nic nie wskazuje na to, aby Facebook stracił na popularności, bo z roku na rok konto w tym serwisie zakłada mnóstwo nowych osób.

Szacuje się, że aktywnych użytkowników jest już ponad 1,6 miliarda! Oznacza to, że co czwarty człowiek na świecie ma konto na Facebooku. Miliony ludzi codziennie się tam logują i wrzucają różne zdjęcia. Psychologowie postanowili bliżej przyjrzeć się internautom i zbadać jak zachowują się w sieci oraz jakie fotografie chętnie zamieszczają.

Zastanawialiście się, dlaczego jedni wrzucają na swój facebookowy profil setki podobnych fotek a inni udostępniają tylko kilka ważnych dla nich zdjęć? Fotografie tych pierwszych zazwyczaj są bardzo podobne. Użytkownicy mają niemal identyczne pozy, tylko wyraz twarzy na późniejszych ujęciach się nieco zmienia. Całymi dnami czekają na pochlebne komentarze, a gdy są niezadowalające, nie rezygnują, tylko pstrykają kolejne fotki.

Dlaczego ludzie się tak zachowują? Przejdź na kolejne strony i dowiedz się więcej.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : porquenosemeocurrio.com, dailymail.co.uk, viralteria.com

Reply