Wrzuciła na Facebooka zdjęcie ciążowego brzucha. Kilka dni później do jej domu weszli policjanci! Pewnie już domyślasz się dlaczego?

Udostępnianie w mediach społecznościowych ciążowych zdjęć jest dziś czymś dość powszechnym. Robią to gwiazdy Hollywood, modelki, celebrytki oraz zwykłe kobiety.

Panie są ogromnie podekscytowane, że niedługo zostaną mamami i chcą podzielić się tą radością z całym światem. Po porodzie zasypują internet fotografiami bobasów oraz piszą o pierwszych problemach związanych z macierzyństwem. Jednych to interesuje, drugich niekoniecznie, ale trzeba zdumieć, że kobiety cieszą się z nowej roli i dlatego tak się zachowują.

Ciążowym brzuszkiem chciała pochwalić się również mieszkanka Północnej Karoliny — Natosha Kirkland. 16 lutego zmieniła swoje zdjęcie profilowe. Udostępniła wówczas fotografię przedstawiającą mocno zaokrąglony brzuch. Szybko zaczęły pojawiać się pod nią przyjazne i słodkie komentarze. Niestety, kilka osób dostrzegło, że przyszła mama ma niejedno na sumieniu…

Co zauważyli na fotografii? O tym na kolejnej stronie!

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : awm.com

Reply