Wrzucił do Internetu zdjęcie córki. Nie wiedział, że dzięki temu uratuje jej życie!

Rodzice bardzo lubią chwalić się zdjęciami dzieci w Internecie. Przeważnie tablice szczęśliwym tatusiów i mam są pełne zdjęć bobasów wraz z opisem wszelkich małych i wielkich osiągnięć. Jednak to z pewnością się nie zmieni, bo każdy rodzic jest dumny ze swojego maleństwa.

Chwalenie się dzieckiem w Internecie jest różnie odbierane przez otoczenie. Czasami może się okazać, że nie wszyscy są szczęśliwi z powodu relacjonowania szczegółów posiłku czyjegoś, nawet najsłodszego dziecka. Jednak czasami okazuje się, że umieszczenie zdjęcia pociechy może nawet uratować jej życie.


Przekonał się o tym użytkownik serwisu imgur, który wrzucił na stronę zdjęcie ze swoją córeczkę. Mała miała smutną minkę, zaś młody tata podpisał zdjęcie słowami „Pierwsza kąpiel mojej córeczki nie poszła najlepiej”.

1

Wielu ludzi zabawnie komentowało zdjęcie. Jednak pojawił się jeden wpis, który wszystko zmienił.

Czy jej oczy nie są trochę żółte? Tak mi się zdaje, ale całe zdjęcie jest przyżółcone. To pewnie nic, ale może to być objaw żółtaczki u noworodków. Jeśli jej oczy i skóra wyglądają na trochę żółte, lepiej to sprawdź. Jestem paranoicznym dziecięcym lekarzem, stąd moje obawy.

Ojciec dziecka poszedł za radą lekarza, która okazała się słuszna! Mała miała żółtaczkę, która nie zagraża dorosłym, ale niemowlaka może doprowadzić do śmierci. Na szczęście wszystko skończyło się dobrze i życie maleństwa nie jest już zagrożone.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : imgur.com

Reply