Oglądała stare zdjęcia swojego męża. Nie mogła uwierzyć w to co zobaczyła na jednym z nich

Mówi się, że przypadki rządzą ludzkim życiem i to po części prawda, ponieważ nieprzewidziane zdarzenia czy sytuacje często zmieniają dotychczasowy stan rzeczy. Bywa też tak, że zbiegi okoliczności są odkrywane dopiero po latach i wprawiają w osłupienie osoby, których dotyczyły. 

Przypadkowość świata nazywana jest różnie: losem, przeznaczeniem, zbiegiem okoliczności, ale niezależnie od nazwy sprawia ona, że świat jest nieco dziwny, a przede wszystkim zaskakujący. Takie osobliwe zaskoczenie spotkało młodą Chinkę Yiqin Lu, gdyż przyszła panna młoda w rodzinnym albumie swojego narzeczonego natrafiła na zdjęcie, które od razu przykuło jej uwagę.


fortuity-pas


Na znalezionej fotografii był ukochany kobiety Hedong Zhang, jako 14-letni chłopiec. Zdjęcie zostało wykonane podczas wycieczki, przy jednym ze zwiedzanych zabytków. Jak to na tego typu fotografiach bywa, w tle byli widoczni inni turyści i właśnie jedna z postaci w tyle zaintrygowała Yiqin Lu. Po przyglądnięciu się tej osobie stwierdziła, że to jej matka!

Czy kobieta w czerwonym to rzeczywiście mama Yiqin Lu?

fortuity (3)


Faktycznie Pani Lu była 15 lat temu w tamtym miejscu i jest możliwe, by stała na dalszym planie zrobionej przez rodzinę Zhang fotografii. Yiqin Lu, aby upewnić się co do swoich przekonań, odnalazła zdjęcia z tego wydarzenia w rodzinnym albumie i natrafiła tam na fotkę swojej mamy stojącej w czerwonej kurtce, w tym samym miejscu, co na zdjęciu narzeczonego.

Potwierdzeniem dziwnego zbiegu okoliczności jest ta fotografia

fortuity (2)


Młodzi uważają, że to przeznaczenie i do zawsze byli sobie pisani. Historię fotografii sprzed lat opowiadają wszystkim, ponieważ wciąż nie mogą uwierzyć, że chłopak i jego przyszła teściowa przed laty byli w tym samym miejscu. Cała historia zmotywowała ich do jeszcze większej dbałości o związek, by nie zmarnować wielkiego daru miłości, jaki otrzymali od losu.

Ludzie lubią wierzyć, że coś było im pisane, przez co czują się wyróżnieni

fortuity (1)

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : essentialkids.com.au

Reply