Kierowca ciężarówki zrobił zdjęcie miejsca wypadku, który mijał po drodze. Gdy spojrzał na fotografię, włosy stanęły mu dęba

Fotografie mają tę niezwykłą cechę, że potrafią pokazywać to, co umyka ludzkim oczom.

Kiedyś robienie zdjęć wymagało wiedzy i odpowiedniego sprzętu, a dziś nawet dzieci robią po kilkadziesiąt fotek dziennie. Obecnie aby zrobić wyjątkowe zdjęcie nie trzeba być fachowcem, wystarczy mieć telefon komórkowy i odrobinę szczęścia, by znaleźć się w odpowiednim miejscu o odpowiednim czasie.

Po internecie krąży wiele zdjęć, które trudno wyjaśnić. Część z nich to przeróbki komputerowe, ale spory odsetek stanowią prawdziwe fotki. Ich autorzy zarzekają się, że podczas wykonywania fotografii nie widzieli nic niezwykłego wokół siebie, a podejrzane elementy pojawiły się dopiero gdy fotka została wywołana lub wyświetlona na ekranie komórki czy komputera.

Saul Vasquez, jak inni Internauci, wielokrotnie oglądał w sieci tajemnicze zdjęcia próbując rozwikłać ich zagadki, ale nigdy nie spodziewał się, że sam stanie się autorem takiego niewyjaśnionego i przerażającego zdjęcia.

Co Saul zobaczył na ekranie swojego telefonu? Już na kolejnych stronach zobaczycie to i wy.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : lifebuzz.com

Reply