Pomalowała paznokieć, a potem przyłożyła do niego nić dentystyczną. Nie sądziłam, że dzięki temu można uzyskać coś tak efektownego

Kanał YouTube jest wręcz zasypany różnymi filmikami pokazującymi jak profesjonalnie pomalować paznokcie. Oprócz tradycyjnego manicure możemy wykonać fantazyjne wzorki, które urozmaicą nawet najbardziej nudną stylizację. Niektóre są rewelacyjne, ale i bardzo skomplikowane w wykonaniu.

Nie wszyscy posiadają odpowiednie umiejętności i cierpliwość, aby stworzyć na paznokciu małe dzieło sztuki. Większość dziewczyn szuka prostych trików, które mogą bez problemu wykonać samodzielnie.

Poniższa metoda jest dziecinnie prosta. Nie wymaga użycia skomplikowanych akcesoriów i narzędzi. Wystarczy, że wykorzystasz dwa lakiery w ulubionych kolorach i nić dentystyczną. Poza tym należy pamiętać, aby nie nakładać zbyt grubej warstwy lakieru.

zdobienie

 Filmik prezentujący jak wykonać wszystko krok po kroku. To prosty i efektowny sposób na to, by nadać paznokciom olśniewający wygląd.  Jeśli lubisz eksperymenty ten pomysł jest specjalnie dla ciebie. Wypróbuj i podziel się z nami efektami.

Jeśli spodobał ci się ten pomysł, podziel się nim ze znajomymi na Facebooku. 

 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : youtube.com

Reply