Dziesięcioro najzdolniejszych dzieci, które kiedykolwiek wystąpiły w muzycznych talent show. Czy zrobią karierę?

Nic tak nie rusza publiki jak dobry występ wokalny, dlatego w telewizjach na całym świecie nie brakuje programów, gdzie można popisać się swoim muzycznym talentem. Szczególną uwagę w takich show przyciągają dzieci.

Dlaczego lubimy oglądać występy dzieci? Bo są urocze, szczere, zazwyczaj nie mają tremy i nie czują powagi sytuacji, więc dobrze się bawią podczas własnych występów, nie zwracając uwagi na kamery. Lubimy też podziwiać najmłodszych uczestników, ponieważ ich umiejętności zachwycają bardziej niż dorosłych, gdyż wynikają z wrodzonego talentu, a nie z wielu lat ćwiczeń.


kids-talent-p


Są takie występy, obok których nie można przejść obojętnie. Z pewnością należą do nich wykonania poniższych dzieciaków, które wzięły udział w krajowych wersjach programów „Mam Talent” i „The Voice of…”. Maluchy różnią się wiekiem, pochodzeniem czy kolorem skóry, ale łączy je jedno – talent.

Utalentowane dziecko to wielka dumna dla rodziców

kids-talent-mini-1


Każdy z młodych uczestników jest inny: czteroletnia Kaitlyn Maher poraża swą słodkością, Jai Waetford wzrusza dojrzałością wykonania, Caroline powala siłą głosu i brawurowym wykonaniem światowego przeboju, a Bianca Ryan jest genialna w każdym calu. Z pewnością wszystkie dzieciaki z poniższego zestawienia mają wielkie talenty, ale czy je wykorzystają?

Oto 10 najlepszych dzieciaków biorących udział w talent show, a już na drugiej stronie znajdziecie kolejne nagrania z ich występów

https://www.youtube.com/watch?v=h3C_J6Rve9o

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : youtube.com

Reply