Trzy najczęściej zdradzane przez partnerów znaki zodiaków. Sprawdź, czy twój jest wśród nich!

Znak zodiaku m.in. wskazuje na to, do jakich zachowań dany człowiek na największą tendencję.

Choć każdy człowiek jest inny, to osoby noszące ten sam znak zodiaku, odznaczają się pewnymi wspólnymi cechami, co ma związek z układem planet, jaki miał miejsce w czasie ich urodzenia. Choć wiele osób uważa tę teorię  za mrzonki, to w rzeczywistości faktycznie można u ludzi urodzonych w jednym okresie, zaobserwować podobne cechy charakteru.

 

Usposobienie człowieka ma związek z jego codziennym zachowaniem, ponieważ określone cechy charakteru zwiększają lub zmniejszają ryzyko pojawienia się określonych zachowań, zarówno pozytywnych, jak i negatywnych.

Niestety ludzie spod niektórych znaków zodiaku mają tendencję do tego, by inni ich oszukiwali. Szczególnie wiele bólu może to przynieść osobom w związkach, ponieważ ich partnerzy często kłamią i zdradzają. Sprawdzicie, czy wasz znak zodiaku ma tendencje do bycia zdradzanym i w razie potrzeby, zwiększcie swoją czujność.

 

Panna

Zodiakalne panny są nieco roztrzepane i bardzo towarzyskie, dlatego nie poświęcają swoim partnerom tyle czasu, ile powinny. W efekcie osoby związane z pannami mogą czuć się osamotnione, zlekceważone i pominięte. Ich poczucie, że panna z która są, nie okazuje im we właściwym stopniu miłości, sprawia, że szczęścia zaczynają szukać u innych osób i dochodzi do zdrady. Zodiakalne panny powinny więc bardziej skupić się na swoich drugich połówkach, przez co znacznie zmniejszą ryzyko ich niewierności.

Kolejne dwa znaki znajdziecie już na drugiej stronie.  

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : mediamag.am

Reply