Zdradzono przepowiednię Baby Vangi na 2020 r. Nie jest dobrze

Kiedy mówimy o przepowiedniach dotyczących dalszych losów świata, na myśl od razu przychodzi nam Nostradamus. 

To jego mroczne wizje były poruszane i interpretowane najczęściej. Stety bądź nie rzadko się sprawdzały. Co innego przepowiednie Baby Vangi. Bułgarska mistyczka bardzo często miała rację. Patrząc na to, jak często sprawdzały się jej wróżby, nawet największy racjonalista, zada sobie pytanie, czy aby na pewno miała szczęście i odgadła to wszystko przypadkiem…

Baba Vanga a właściwie Wangelija Pandewa Dimitrowa przyszła na świat w Strumicy (dzisiejsza Macedonia Północna). Gdy miała 12 lat, przewróciła się w trakcie wielkiej wichury. Gdy ją znaleziono, jej oczy były pełne piasku, efektem czego straciła wzrok. Zaczęła za to patrzeć w przyszłość. Miała 30 lat, gdy zaczęły się jej wizje. Sprawdzały się, szturmem walili więc do niej ludzie potrzebujący porady i wróżby. Mistyczka pomagała ludziom, leczyła ich z chorób i przewidywała przyszłe zdarzenia. Po jej radę przyszedł nawet sam car Bułgarii Borys III, którego śmierć również zobaczyła w swych wizjach. 

Spełniła się również jej przepowiednia dotycząca: II wojny światowej i tego, co ją spowoduje; rozpadu Czechosłowacji, Związku Radzieckiego oraz Jugosławii; katastrofy elektrowni atomowej w Czarnobylu; zamachu w USA z 11 września 2001 r.; czy wybrania czarnoskórego mężczyzny na 44 prezydenta Stanów Zjednoczonych. 

Co według Wangi wydarzy się w 2020 r.?

Z zapisków bułgarskiej mistyczki wynika, że w 2020 r. szczególnie zagrożona jest Azja. Jak zapowiedziała Wanga w kolejnym roku Pakistan, Chiny, Japonię i Alaskę nawiedzi tsunami, które będzie efektem potężnego trzęsienia ziemi o sile 7,5 stopnia w skali Richtera . Żywioł zabierze setki niewinnych istnień (w przepowiedni pada liczba 400). Będzie potężniejszy od trzęsienia ziemi na Oceanie Indyjskim w 2004 r., które również przewidziała wieszczka. 

Czytaj dalej na następnej stronie.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply