Sięgasz po suplementy? Odstaw je i zadbaj o dietę, odpowiednie produkty zapewnią ci zdrowie na lata!

Dbanie o zdrowie jest coraz ważniejsze w życiu człowieka, a to, co jemy na wielki wpływ na nie.

Zdrowie jest najważniejsze, im jesteśmy starsi, tym bardziej się nim przejmujemy  i doceniamy je. Wbrew pozorom nie trzeba łykać tysiąca suplementów i startować w maratonach, by było na przyzwoitym poziomie. Ważne jest, żeby zadbać o dietę, która jest podstawą. Uzupełniać i wprowadzać dobre składniki w naturalnej postaci. Niektóre produkty mogą was zdziwić tym, jak dobre mają działanie.

 

 

Tłuste ryby

Dokładnie, tłuste. Łosoś, makrela, śledź oraz inne ryby z naturalnym zdrowym tłuszczem. Doskonale sprawdzają się w walce z arytmią sercową, dają dużo potrzebnych substancji dla mózgu. Nie wszystkich tłuszczy trzeba się bać. Warto wprowadzić takie ryby do diety nawet dwa lub trzy razy w tygodniu.

Owsianka

Kiedyś bardzo popularne śniadanie, dziś odeszło w niepamięć, a szkoda, bo owsianka doskonale wpływa na cały organizm. Jest bardzo zdrowa dla jelit i układu trawiennego, ma bogaty skład, który wpływa na cały organizm. Co więcej, a o czym nie wiele wiadomo, owsianka doskonale „walczy” ze złym cholesterolem.

 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : medicalnewstoday.com, sites.psu.edu, truweight.in, taste.com, healthination.com

Reply