Oto, co o twojej osobowości zdradzają jedynki. Przyjrzyj się swoim zębom i sprawdź, czy mamy rację

Całe nasze ciało zdradza nasz charakter, tym razem przyjrzeliśmy się jedynkom.

Ładny uśmiech, śnieżnobiałe zęby i pełne usta przyciągają uwagę. Zdrowe i mocne zęby są wizytówka wielu ludzi, a szybko mamy swoje zdanie o ludziach, którzy nie badają o zęby i ich kolor i stan nie powala. Jeśli przyglądamy się zębom innych, zwracamy uwagę właśnie na kolor i to, czy są zdrowe, a okazuje się, że mogą zdradzać coś więcej. Nawet pewne cechy charakteru.

Może się to wydawać zabawne i nieprawdopodobne, jakie szczegóły zdradzają nasze spojrzenie na świat. Nawet zęby są wizytówką i należy pamiętać, by zawsze były czyste i zadbane. Zęby różnią się także kształtem i wielkością. Jedni mają szczęście w genetycznej loterii i mogą się pochwalić prostym, ładnym zgryzem, inni muszą chlipać w poduszkę, gdy kolorowy aparat zawita na ich siekacze i trzonowce.

Jednak, co mają zęby do osobowości? Okazuje się, że kształt jedynek zdradza twoją osobowość, a taką śmiałą tezę wysunął sam Hipokrates. Ponoć uważał ją za słuszną i wartą zauważenia. Cztery typy kształtu jedynek uważał za reprezentacje 4 typów „humoru”.

Hipokrates wyróżnił 4 kształty jedynek: prostokąt, owal, trójkąty i kwadrat. Każdemu z tych kształtów przyporządkował odpowiednie cechy osobowości. Zobacz na kolejnej stronie, czy miał rację w twoim przypadku. :)

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : hefty.co

Reply