Ta para sprzedała wszystkie swoje rzeczy, kupiła łódkę, zabrała kota i żegluje tak w poszukiwaniu przygód już od 4 lat. Normalnie im zazdroszczę!

Ta para sprzedała wszystkie swoje rzeczy, kupiła łódkę i żyje w świecie marzeń od 12 sierpnia 2011.

Matt i Jassica Janson mają po 32 lata, przed sprzedażą rzeczy żyli normalnie, on był managerem sprzedaży samochodów, a ona specjalistą, zarabiali około 1000 dolarów na miesiąc. O tym czasie mówią: „Nasze życie wyglądało jak typowy amerykański sen: szkoła, ślub, kupno domu, kariera zawodowa. Jak dotąd pominęliśmy tylko dzieci. Doszliśmy do wniosku, że zbyt długo spędziliśmy wszystkie nasze weekendy przed telewizorem, nie robiąc nic przyjemnego i produktywnego. Zdaliśmy sobie sprawę, że potrzebne nam są zmiany”. Jak pomyśleli tak zrobili, dziś ich życie to niekończąca się przygoda, odwiedzili do tej pory 16 krajów m.in. Bahamy, Jamajkę, Kubę, Peru, itd. Od 2012 roku podróżują ze swoim kotem, który o dziwo nie boi się wody i bardzo lubi pływać.„Zaczęło się w późnym latem 2007 roku, na brzegu jeziora Michigan.”

1„Matt patrzył na łodzie na wodzie i mówił, że chciałby spróbować tak kiedyś.”

2Matt stwierdził po czym zapytał:„Możemy mieć coś na własność, albo wydawać pieniądze. Może taki jacht, jak sadzisz, co byłoby najlepsze?”

3

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : mjsailing.com

Reply