Zemściła się na sąsiadach, którzy zablokowali jej samochód ogromnym głazem. Rano czekała ich nieprzyjemna niespodzianka

Z sąsiadami warto dobrze żyć, bo nie raz mogą się nam przydać. W końcu mieszkają najbliżej i w razie nagłego wypadku czy jakiejś awarii mogą posłużyć pomocą.

Nie wszyscy jednak dają się lubić i mimo wielkich starań ciężko się przekonać co do niektórych ludzi. Sąsiedzi bywają złośliwi, nieprzyjemni, wścibscy i hałaśliwi. Na dłuższą metę trudno żyć obok takich ludzi.

Co byś zrobił, gdyby ktoś zablokował Twój samochód wielkim głazem? Większość prawdopodobnie zadzwoniłaby po kilku przyjaciół, aby pomogli usunąć przeszkodę z drogi. Melissa Scruggs miała jednak zupełnie inny plan. Jej sąsiedzi są niezwykle uciążliwymi ludźmi. Często organizują całonocne, huczne imprezy i zaburzają tym samym spokój mieszkańców osiedla. Po ostatniej popijawie zrobili Melissie niemiłą niespodziankę.

Zablokowali jej samochód ogromnym głazem! Spowodowało to, że kobieta nie była w stanie wyjechać ze swojej posesji. Postanowiła odegrać się na żartownisiach. Zaczęła od 7:30 kruszyć głaz młotem pneumatycznym. Melissa jest z zawodu geologiem, a obecnie pisze doktorat z wulkanologii. Ma więc w swoim domu przeróżne narzędzia potrzebne do kruszenia skał. Umie je także doskonale obsługiwać, co udowodniła swoim sąsiadom oraz internautom.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply