„Do końca szukałem prawdziwej miłości”. Historia mężczyzny, który ożenił się 105 razy!

Rok 1983 był dla niego bardzo pechowy. Jedna z jego żon Patricia Gardiner przypadkowo zauważyła „zaginionego” męża w centrum handlowym i wezwała policję. Mężczyznę aresztowano i przewieziono na proces do Arizony. 28 marca 1983 roku sąd w Pheonix skazał 53-letniego Giovanniego na 28 lat więzienia z oszustwa, na 6 lat za poligamię oraz nakazał mu zapłacenie grzywny w wysokości 336 000 dolarów. Udowodniono mu 82 małżeństwa w dziewięciu stanach USA, a także w Wielkiej Brytanii, Włoszech, Kanadzie i Hongkongu. 

"Do końca szukałem prawdziwej miłości". Historia mężczyzny, który ożenił się 105 razy!

Nawet będąc za kratami, uwodziciel otrzymywał mnóstwo listów od zakochanych kobiet. Dostał nawet propozycję od firmy farmaceutycznej, aby reklamował ich lek na potencję. Giovanni spędził osiem ostatnich lat swojego życia w więzieniu. Zmarł w lutym 1991 roku z powodu krwotoku śródmózgowego. Miał wówczas 61 lat. Oszacowano, że mężczyzna żenił się średnio trzy razy do roku. Podczas procesu przyznał, że do końca szukał prawdziwej miłości. Nie rozumiał, dlaczego jego żony czują się urażone całą sytuacją:

Nie rozumiem, dlaczego moje byłe żony mówią o mnie te okropne rzeczy. Jeśli jestem takim draniem i łajdakiem, jak twierdzą, to po co za mnie wychodziły?

"Do końca szukałem prawdziwej miłości". Historia mężczyzny, który ożenił się 105 razy!
Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply