Kobiecie zepsuł się piec. Gdy otrzymała rachunek za naprawę, oniemiała!

Kiedy jest się matką dwójki maluchów i ma się na głowie cały dom, przydaje się bardzo pomocna dłoń męża. Oczywiście większość kobiet potrafi naprawić drobne usterki i ogarnąć wszystkie obowiązki, jednak czasami zdarza się, że awaria jest zbyt poważna i trzeba wezwać fachowca. Zwłaszcza jeśli mąż ma pracę, przez którą nie może być cały czas w domu.

W takiej sytuacji jest Bridget, która z mężem i dwóją dzieci mieszka w Pensylwanii. Pewnego dnia, kiedy wróciła do domu, okazało się, że piec jest zepsuty. Męża nie było w domu, konieczne więc było wezwanie specjalisty. Kobieta wiedziała, że to nadwyręży jej budżet, jednak w domu z maluchami nie może być zimno.Kiedy przyszedł fachowiec i zabrał się do pracy, Bridget zaczęła z nim rozmawiać o codziennych sprawach. Stwierdziła, że jej mąż pewnie sam naprawiłby piec, ale służy w wojsku i obecnie został wysłany prawie na drugi koniec kraju.

20


Fachowiec uporał się z usterką i w domu znów było ciepło. Paul, bo tak miał na imię pracownik serwisu, wręczył kobiecie rachunek. Bridget spodziewała się wysokiej kwoty… ale zupełnie nie tego, co zobaczyła!

23

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : littlethings.com

Reply