Trawa na tym grobie była zielona nawet w czasie suszy! Rodzina postanowiła przyjrzeć się sprawie i odkryła coś, zaskakującego

Podszedł i zatroskany zapytał, jak może pomóc. Wiedział, co Liz czuje, ponieważ on także przeżył dotkliwą stratę i długo nie mógł się z nią pogodzić. Codziennie przynosił na grób ukochanej żony świeże kwiaty. Wówczas młoda kobieta powiedziała mu, że jej brat był dzielnym amerykańskim żołnierzem, który służył dla kraju aż 16 lat, niestety fatalny wypadek sprawił, że odszedł na zawsze. Staruszek ogromnie się wzruszył i postanowił, że będzie dbał również o grób Josepha.

Wiedział, że o takich ludziach nie należy zapominać, w końcu to prawdziwi bohaterzy oddani ojczyźnie. Od tego czasu w Garden Park Cemetery są dwa zielone groby: w pierwszym pochowana jest żona staruszka (kobieta na poniższym zdjęciu), a w drugim amerykański żołnierz — Joseph Anthony Villasenor.

To niesamowite. Obcy człowiek poświęcił tyle czasu, aby pielęgnować grób naszego syna, którego nawet nie znał — powiedzieli wdzięczni rodzice Josepha.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : littlethings.com

Reply