Czekoladowy labrador rodzi zielonego szczeniaka. To trzeci taki przypadek na świecie!

Wielu hodowców twierdzi, że labradory to psy bliskie ideału. Faktycznie, to zwierzęta niezwykle inteligentne, czułe, towarzyskie i skore do zabawy. Są idealnymi towarzyszami dzieci i wykazują ogromną cierpliwość w kontaktach z nimi.

Ważne, aby zapewnić im odpowiednią dawkę ruchu, ponieważ są żywiołowe i niezwykle go potrzebują. Dawno temu były wykorzystywane jako psy myśliwskie, aportujące upolowaną zwierzynę (głównie ptaki).

Posiadają ogromną umiejętność pracy z człowiekiem i sprawdzają się w różnych innych dziedzinach, niekoniecznie związanych z łowiectwem. To idealni przewodnicy ociemniałych oraz doskonałe psy ratownicze i policyjne. Ponadto często wykorzystuje się ich w rozmaitych terapiach i przy wykrywaniu narkotyków.

Z wyjątkowości labradorów zdaje sobie sprawę ich wielka fanka Elaine Cooper. Kiedy jej 2-letnia Milly zaszła w ciążę była podekscytowana i z utęsknieniem czekała na rozwiązanie. Wtedy jeszcze nie wiedziała, że za sprawą jednego niezwykłego szczeniaka, będzie na ustach wszystkich!

Dlaczego jest wyjątkowy? Przejdź na kolejną stronę i dowiedz się więcej!

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : metro.co.uk, dailymail.co.uk

Reply