10 life hacków, które przydadzą się w zimie!

Niestety zawsze, gdy zima nadchodzi, jest zaskoczeniem dla służb drogowych. Dodatkowo, co by nie mówić zima wygląda pięknie, ale z dala od cywilizacji, gdzie śnieg zamienia się w czarną, solną breję. Jednak, co by nie mówić i jak narzekać, zima przyjdzie i trzeba ją jakoś przetrwać.

Te 10 ułatwień może bardzo pomóc w walce z zimą i jej niedogodnościami. Warto się z nimi zapoznać, można nie tylko  zyskać czas, ale i trochę zaoszczędzić nerwy :D1. Kartą kredytową możesz łatwo usunąć szron i lód z szyby samochodu.

1


2. Zamek przymarzł? Zamiast męczyć się, po prostu nagrzej klucz. Mechanizmowi nic się nie stanie, a ty oszczędzisz mnóstwo czasu.

2


3. Żeby uniknąć przeciągów i powiewów zimnego powietrza, wystarczy zaopatrzyć się w ciepłe uszczelniacze, które nie tylko ozdobią mieszkanie, ale sprawią, że ciepło nie będzie uciekać.

3


4. Gdy temperatura spadnie poniżej zera, używaj kremu odżywczego, który jest bardziej tłusty. Nie używaj kremów nawilżających przed wyjściem, zamarzający krem niekorzystnie wpływa na skórę.

4


5. Na zimne dni przyda się ciepły sweter. Żeby odświeżyć ulubiony strój.

5

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : 1gai.ru, pakwheels.com

Reply