Aby zaistnieć w internecie, zrobili coś naprawdę głupiego! Ciężko wyobrazić sobie, jak wyglądały ich dziąsła po skończonym „posiłku”

Internet co jakiś czas opanowują różne dziwne mody. Od ice bucket challenge po powiększanie ust za pomocą szklanki lub kieliszka. Szczególnie podatni na tego typu wyzwania są młodzi ludzie, którzy myślą, że gdy zrobią coś nietypowego i niekoniecznie mądrego, wszyscy będą o nich mówić i nagle znajdą się w centrum zainteresowania.

Zanim zrobimy coś głupiego, warto najpierw pomyśleć i zastanowić się, jakie mogą być tego konsekwencje. Przypomnijmy, że wyzwanie rzucone przez Kylie Jenner nie skończyło się dobrze dla wielu naśladowczyń. Do „powiększania” ust fanki używały najróżniejszych łatwo dostępnych zasysaczy (szklanek, nakrętek, a nawet słoików). Skutki były opłakane. W najlepszym wypadku kończyło się na zaczerwienieniu i opuchliźnie zaś w najgorszym na rozerwanych wargach i szpecących okręgach wokół ust.

11


Poniższy filmik przedstawia trzech śmiałków, którzy postanowili schrupać kaktusa. Już sam pomysł wydaje się strasznie niedorzeczny, jednak znalazło się kilku „odważnych”, którzy postanowili udowodnić, że dla nich to bułka z masłem! Zobaczcie, jak to wszystko wyglądało!

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : youtube.com

Reply