Pewna para zamontowała w swojej sypialni kamerę, a to co nagrała w nocy, przeraziło ich totalnie

Każdy dom wydaje jakieś dźwięki i właściciele są już do nich przyzwyczajeni. Ale co zrobić, gdy pojawiają się nowe dziwne odgłosy, a co gorsza przedmioty samoistnie opuszczają swoje miejsca? Zamontować kamerę.

Mark Apsolon i jego dziewczyna od pewnego czasu słyszeli w swoim domu dziwne dźwięki. Tajemnicze odgłosy czasem przypominały szuranie, a czasem zgrzytanie i pojawiały się tylko w nocy. Zdezorientowana sytuacją para, zamontowała w swojej sypialni kamerę licząc na to, że wykonanie nią nagranie da jakąś odpowiedź.


ghost-in-the-bedroom-p


Para zrealizowała swój plan: w rogu pokoju na szafce ustawiła kamerę i jak zwykle poszła spać. Pierwsze godziny przebiegły spokojnie i nic nie zakłóciło ich snu, ale po godzinie 4 doszło do dziwnego i niewytłumaczalnego zdarzenia, które odebrało Markowi i jego ukochanej całe poczucie bezpieczeństwa.

Zjawiska paranormalne jednych przerażają, a innych nurtują

ghost-in-the-bedroom-1


Choć właściciele domu śpią, a w pomieszczeniu nikogo innego nie widać, to ktoś otwiera drzwi od szafy, a następnie przewraca lampkę na nocnej szafce. Dopiero wtedy widać koło łóżka kawałek głowy jakieś tajemniczej postaci. Mark był przekonany, że to duch i zaczął nagrywać inne przerażające filmy w swoim domu, które wskazują, że mieszka w nim jeszcze postać nie z tego świata.

To faktycznie duch czy kolejne przerobione nagranie? Odwiedźcie kanał Marka na YouTubie i oceńcie sami

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.


źródło : nuevodiarioweb.com.ar


Reply