Dostała zaproszenie na zjazd absolwentów. Zamiast przybyć na spotkanie, wysłała kolegom wiadomość, która dotknęła wszystkich

36-letnia Szwedka o imieniu Annica dostała za pośrednictwem Facebooka zaproszenie na zjazd absolwentów, który miał się za niedługo odbyć. Kobieta nie miała jednak ochoty świętować i zamiast potwierdzenia przybycia wysłała dość zaskakującą odpowiedź.

Kochana klaso 9c

Dziękuję za zaproszenie na 20-lecie klasowego zjazdu. Nie mogę uwierzyć, że ten czas tak szybko mija. Mam wrażenie, jakby to było wczoraj. Zapewne dla was będzie to okres radosnych wspomnień, ale dla mnie były to najciemniejsze chwile w życiu.

0


Pamiętacie, jak przepisałam się w 8 klasie? Chciałam uniknąć martwej ciszy, która pojawiała się, gdy przechodziłam korytarzem. Miałam dość śmiechu i złośliwości skierowanych pod moim adresem. Życiowym zadaniem niektórych z was było to, by ze mnie drwić i mnie zastraszać. Najśmieszniejsze jest to, że to uczucie nigdy nie zniknie. Nawet po 20 latach. Wciąż słyszę głosy w mojej głowie, które mówią, że jestem nikim. Wiem, że to nieprawda, ale siedzi to we mnie do dziś. 

1


Dalszą część wpisu znajdziesz na drugiej stronie! 

2

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : heftig.de

Reply