Zdesperowany mąż uciekł przed żoną do lasu! Jego postępowanie zrozumie każdy mężczyzna

Mnóstwo par narzeka, że po ślubie ich życie drastycznie się zmienia. Oczywiście na gorsze.

Wcześniej relacje układały się cudownie, jednak kiedy założyli sobie obrączki na palce, wszystko się skomplikowało. Na okrutne życie w małżeństwie skarżą się przeważnie mężczyźni. Mówią, że po ślubie ich drugie połówki zrobiły się zgorzkniałe, wymagające, nieczułe i zazdrosne. Być może przestały się starać, bo wyszły z założenia, że partner już im nie ucieknie?

Kiedy Malcolm Applegate brał ślub ze swoją żoną, nie spodziewał się, że jego życie tak drastycznie się zmieni. Na początku było jak w bajce, lecz później wszystko zaczęło się komplikować. Kobieta stała się zazdrosna i zaborcza. Kontrolowała męża na każdym kroku i nie lubiła, gdy co chwila wychodził z domu. Wcześniej mężczyzna cieszył się szczęśliwym i spokojnym życiem, dopóki nie związał się z nieodpowiednią partnerką.

Zanim trafiłem do Emmaus Greenwich, byłem 25 lat ogrodnikiem w Farnborough. Kochałem swoją pracę i nadal uwielbiam przebywać w ogrodach. Kiedy się ożeniłem, moje życie stało się coraz to bardziej niepokojące — wspomina ze smutkiem 62-latek.

Żona wściekała się na Malcolma głównie o to, że za dużo pracował. Chciała, aby poświęcał jej więcej czasu, a nie tylko zajmował się ogrodnictwem.

Co zrobił Malcolm, aby uwolnić się od tej trudnej kobiety? O tym na kolejnej stronie. 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : dailymail.co.uk

Reply