Gorszy dzień w pracy? Nie przejmuj się, każdy pracownik tak czasem ma, dlatego zobaczcie, co z tego może wyniknąć

Każdy ma prawo do gorszego dnia, spadku energii czy braku optymizmu. Niestety taki nastrój zabieramy ze sobą do pracy, co może skłaniać do podejmowania złych decyzji, których konsekwencje mogą być zarówno poważne, jak i zabawne.  

Człowiek spędza w pracy 1/3 doby, dlatego stanowi ona bardzo ważny element życia człowieka. Jedne zawody są spokojne a wręcz nudne, zaś inne dostarczają silnych emocji i adrenaliny. Niezależnie od tego, jaką pracę się wykonuje, należy do niej podchodzić z zaangażowaniem i uśmiechem, nawet jeśli dzień składa się z samych problemów. Poniżej prezentujemy Wam efekty ciężkich dni w pracy, jakie mieli pracownicy kilku firm.


1. Abstrakcyjne linie.

Źle zaparkowany samochód może utrudnić i znacznie opóźnić malowanie pasów drogowych, ale dla niektórych „fachowców” takie auta to nie problem. Jak widać dla tego malarza dróg rozwiązanie było proste: ominąć przeszkodę, nie zważając na efekt końcowy.

praca-1


2. I został tylko jeden…

Czytanie znaków ostrzegających o remontach to obowiązek kierowcy, bo gdy nie dowiemy się na czas, gdzie nie stawiać auta, operator koparki może ukarać za niefrasobliwość i niczym się nie przejmując, wykonywać swoją prace dookoła naszego wozu.

praca-2


3. Wiadomość od serca.

Zakazy i nakazy na drodze nieraz mnożą się w nieskończoność, zwłaszcza w centrach miast. Gdy drogowcom przyszło postawić absurdalnie dużą liczbę znaków na małym odcinku drogi, postanowili zrobić to w nieco kreatywny sposób i zamontowali je na stelażu w kształcie serca. Dzięki tej formie kierowcy wiedzą, że choć prawo im tyle zakazuje, to robi to z miłości do nich.

praca-3


4. Gwiezdne skrzyżowanie.

Na ruchliwych i niebezpiecznych skrzyżowaniach często buduje się ronda, by usprawnić ruch. Niekiedy, gdy brak funduszy, maluje się tylko zarys wysepki, ale w tym przypadku nie wiadomo, co fachowiec miał na myśli.

praca-4


Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : guff.com

Reply